Win één van de 15 exemplaren van 'De zes levens van Sophie'

Sarah Meuleman neemt de lezer mee op een opwindende tocht die leidt van het Vlaamse platteland naar New York, van de Witte Marsen in België naar het Engeland van de Eerste Wereldoorlog. Spannend, ontroerend, intelligent: De zes levens van Sophie is een roman die zindert van de suspense. Voor liefhebbers van The Killing, Mystic River en Gone Girl.


Spannend, ontroerend, intelligent

Bekijk ook de spannende boektrailer: https://www.youtube.com/watch?v=kuZ1EfOjmfU

De zes levens van Sophie
België, jaren negentig, het tijdperk-Dutroux. Hannah en Sophie zijn twaalf en delen alles met elkaar, zoals alleen twaalfjarige meisjes dat kunnen. Als Hannah valt voor de charismatische Damiaan, verandert hun vriendschap. Dan, na een nachtelijk feest in het dorp, komt Sophie niet meer thuis.

Achttien jaar later woont Hannah in New York. Ze is succesvol als columnist voor een modeblad, maar besluit het roer drastisch om te gooien. Ze trekt zich terug in een kamer in Brooklyn om een biografie te maken over beroemde schrijfsters: Agatha Christie, Barbara Follett, Virginia Woolf. Drie vrouwen die worstelden met vragen over familie, trouw en ambitie; drie schrijfsters die op een dag spoorloos verdwenen.

Hannah’s zoektocht naar de vrouwen roept vragen op die ze lang heeft verborgen. Wat is er die nacht gebeurd met Sophie? Waarom heeft ze haar laten gaan? Wat weet Hannah?

En de winnaars zijn: 

Ing Witte
Iirene Kengen
Lotte van Herwaarden
Marjan Callaars
Rian Van den Adel
Hetty Verhoeven
Tonneke Vermeulen
Jannet Bikker
Wil van der Vlist
Tamara van Weert
Patricia de Bruin
Anouk Kraster
Monique de Rijk
Celine Hollander
Mebrat Haggi

Veel leesplezier met het boek!

Helaas je kunt niet meer deelnemen!
  • Heel graag win ik dit boek. Heb zin om het gelijk te gaan lezen!
  • Anita Pouwels
    Ik lees graag, dus ik doe mee.
  • Willemien Willems
    ik hou van lezen dus laat maar komen
  • anneke klok
    Lijkt me een schitterend boek!
  • Mara Claessen
    Ik lees graag...Voor mij zijn nieuwe schrijvers altijd een uitdaging... Een boek moet me boeien anders leg ik het naast me neer, dit heeft te maken met de schrijfstijl... Ik zou zeggen, laat maar komen misschien een nieuwe favoriete schrijver erbij ;-)
  • Wendy Koedoot
    Ik ben een boekengek dus ik doe mee
  • Willy Bakker
    Het lijkt me zo de cover te zien een leuk boek, even een momentje voor jezelf,lekker op de bank kruip met dit boek.
  • Nel Crea
    Ik heb een recensie gelezen van het boek en lijkt me een heel goed boek. Zou het heel graag willen lezen.
  • Conny Zelissen
    Lezen is mijn grootste hobby!
  • fijn weer een ander boek
  • Susan Van Cuijk
    Lees al lekker
  • Ik houd van lezen dus elke kans die ik krijg grijp ik aan om een goed boek te kunnen lezen, ik doe dus ook graag mee
  • Suzanne schelhaas
    Ik doe graag mee!
  • Carine Van Gastel
    Lijkt me een leuk boek, met de geschiedenis en de Dutroux affaire, wat mij als Belgische wonende in Nederland toch blijft boeien.
  • Carlijn Van Der Vegt
    Als dit boek te vergelijken is met 'Gone girl' zit ik nu al op het randje van m'n stoel, kom maar op met dat boek!
  • Bianca Vries De
    Erg nieuwsgierig naar dit boek!
  • Carla Linden
    Spannend.
  • Ramona Terlouw
    Ik heb echt zin om weer eens een mooi boek te lezen,in het verhaal Komt er een Damiaan in voor,mijn zoon heet dan damian...grappig!
  • Karin de Ruiter
    graag
  • Sophia Van Der Heijden
    Leuk .....en t is nog een naamgenoot je ook ...dus dat boek wil ik heel graag winnen ! :-)
  • Mooi boek om te winnen dus ik doe graag mee.
  • Brit Weijers
    Leuk ik doe graag mee.
  • Ineke Broekaart
    Altijd fijn en leuk om een mooi boek te winnen.
    • Katrijn Spruyt
      ik wil dit heel graag winnen
    • Truus Alberts
      een mooi boek lezen is een heerlijk moment voor jezelf